https://goo.gl/images/Spi884
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Štěňátka narozená v mé chovatelské stanici  jsou odchovávána pod neustálým dohledem. Při porodu a první čtyři týdny po něm jsou štěňátka spolu s maminkama v porodních bedýnkách , v dalších týdnech již dělají tůry po celém domě a je-li pěkné počasí, prozkoumávají zahradu. To vše pod dohledem mým a ostatních členů naší lidské i psí rodiny:-))

  

Každé dva až tři týdny jsou štěňátka odčervována. Očkována a čipována jsou ve věku 6 -  7 týdnů. Při prvním očkování jsou důkladně prohlédnuta naší veterinární lékařkou. Velký důraz kladu na zdraví a perfektní socializaci. Štěňátka i  jejich maminky krmím superprémiovým krmivem. Samozřejmě jim dopřávám i jiné ,,mňamky" jako tvaroh s glukopurem, jogurty Hollandia atd.
Štěňátka předávám novým, pečlivě prověřeným majitelům, nejdříve od ukončeného 8.týdne věku, obvykle mezi 9.-10. týdnem. Vyžaduji trvalý kontakt, velice mi záleží na tom, že bude štěňátko žít v láskyplném domově. Budoucí absolvování výstav není podmínkou, podstatné pro mne je, že bude o štěňátko výborně postaráno. Majitelům mých odchovů ráda se vším poradím.
V případě jakéhokoliv dotazu se budu těšit na Vaše zavolání na číslo 775 - 196 228 nebo e-mail  sylva.lankova@email.cz.

P.S.: zásadně nereaguji na SMS a maily typu: ,,Za kolik prodávate štěňata?"nebo ,,Kolik u Vás stojí štěně?"...toto se dá tolerovat leda na tržišti u stánku se zeleninou...Vím, že peníze jsou v dnešní době mnohdy ,,až na prvním místě", ale toto neplatí při koupi štěňátka...NESTOJÍM o zájemce, jejichž hlavním kritériem při výběru štěňátka je cena.  Neprodávám auto ani kus nábytku, ale živého tvora, jemuž v prvních týdnech života poskytuji maximum péče a lásky a to samé vyžaduji pro své štěňátko od nového majitele v budoucnu. Je prastará pravda, že ,,levně získaného" si člověk neváží. V dnešní době má mnoho lidí poněkud zvrácené hodnoty, mnohdy neváhají investovat mnoho tisíc za dovolenou u moře, za novou televizi, značkové oblečení, mobil...ale zaplatit několik tisíc za budoucího kamaráda a nejlepšího přítele člověka, který nás nikdy nezradí a dělá náš život krásným po mnoho let, je pro ně příliš..z toho mi bývá smutno..

Naštěstí se mi takových lidí ozývá minimum a mám štěstí na moc fajn majitele mých štěňátek. Jsem jim vděčná za péči o ,,mé děti" a za pocit, že veškerá energie, kterou chovu věnuji, má smysl. Mé odchovy naplňují  život svých majitelů štěstím a radostnými momenty a já získávám i nové přátele. To je pro mne ta největší odměna a štěstí v mém životě, který ze sta procent naplňují moje čtyřnohá zlatíčka.

 

Ing. Sylva Lanková

 

aktualizováno: 13.07.2024 21:42:36