https://goo.gl/images/Spi884
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 dovoluji si představit náš shih-tzu vrh ,,F2" Sylvadog Bohemia:
máme dvě holčičky a tři chlapečky, maminkou je Brazilečka (UMA DOCE BRASILEIRA Sylvadog Bohemia, tatínkem Brouček (BEETLE BOY Paprsek Tibetu). Jedná se o opakování úspěšného spojení zdravých štěňátek - viz vrh ,,Z" a zároveň poslední štěňátka Brazilečky.


08.10.2022 - našemu shih-tzu vrhu ,,F2" Sylvadog Bohemia ❤️❤️💙💙💙je dnes ŠEST týdnů a z jejich hmotností mám radost 👍

a zde pár nových videí:

     


01.10.2022 - už je nám PĚT týdnů a úžasně rosteme!   Z přírůstků oproti minulému týdnu jsem nadšená, celý týden jsem je přikrmovala 5- 6x denně jak zběsilá (často i v noci když se probudili) a je to sakra znát 😍 Jak já jsem šťastná!! 💖 Graf se zvětší kliknutím na miniaturu.

A jedno video jak krásně baští

  


28.09.2022 - nová veselá a roztomilá videa 🙂 💖Kliknout na obrázky a video se spustí

     


24.09.2022 - už jsou nám ČTYŘI týdny a jsme velmi akční četa  😉 Kliknout na obrázky a videa se spustí. Graf se zvětší kliknutím na miniaturu.

   


17.09.2022 - tak opět jsem si střihla roli strýčka Fida a proběhl přesun 🙉 tam kde byla dosud nejmladší Berušky ,,G2" miminka jsou nyní Brazilečky ,,eFka", aby měla větší prostor (ve třech týdnech jsou už dost akční, takoví malí Emilové Zátopkové 🙂 💖 ) teď jsou sice šíííleně vyčerpáni po jídle 😉 , ale za chvíli začnou první průzkumy a jak jsem je pozorovala ještě tak před hodinou v bedýnce, tak to bude tempem přímo vražedným 😉Kliknout na obrázek a video se spustí

  

jsou nám TŘI týdny a rosteme nádherně! ❤ kliknutím se graf zvětší


16.09.2022 - piraňky útočí 😉 - zítra teprve tři týdny. Kliknout na obrázek a video se spustí

10.09.2022 - jsou nám DVA týdny a daří se nám báječně! ❤ kliknutím se graf zvětší

video níže:


03.09.2022 - je nám týden a proběhlo vážení. Hezky rosteme! ❤ kliknutím se graf zvětší

01.09.2022 - dvě nová videa 😁

  

30.08.2022 - musím se smát.. vlastní otec miminek, Brouček, se málem pozvracel, když je viděl - prostě dokud ,,to nebude chodit, nehlásím se k nim" 😆, zatímco moji japaní chlapečkové Márfíček a Leošek se naopak tváří jako hrdí tatínkové 😁 no Brouček se z toho nevykroutí - štěňátka dostanou kromě průkazu původu i ,,genetický certifikát rodičovství", tedy, že jsou potomky Brazilečky a Broučka 👍  Genetické profilování v chovu by v současné době mělo být úplnou samozřejmostí, bohužel, provádí se jen u některých plemen. Každopádně já chci, aby v mé chovatelské stanici bylo samozřejmostí, aby štěňátka dostávala ,,genetický certifikát", který má mnoho výhod. Video níže:

30.08.2022 😍 trpělivá Brazilečka, její čtyřdenní paterčátka a drzý vtěrkoš ,,strýček Leošek" 🤣 je to vážně zajímavé, protože vlézt do ohrádky jiná šicka, tak po ní Brazil hodně tvrdě vyjede, ale japánci jsou prostě tolerováni ❤ .. stejně jako byl Toníček, který i asistoval při porodech ❤

video zde:


29.08.2022 - třetí den na světě, spokojeně baštíme a rosteme před očima 🙏💖 mamince Brazilečce se také daří výborně, je ve vynikající kondici, krmím ji 5-6x denně po menších dávkách, krásně se o miminka stará, co víc si přát! video níže:

28.08.2022 - zde jsou videa samostatně holčiček ❤️❤️ i chlapečků 💙💙💙 . Stačí kliknout na obrázek a video se spustí.

    

s obrovskou radostí a úlevou si dovoluji představit dnes 27.08.2022 v nočních hodinách (2:00 - 4:27) narozený shih-tzu vrh ,,F2" Sylvadog Bohemia 🙏 Brazilečka byla úžasná, moc šikovná a přivedla na svět krásně vybarvené dvě holčičky ❤️❤️ a tři chlapečky 💙💙💙 s optimálními porodními hmotnostmi. Porod proběhl bez komplikací, vyšly ven i všechny placenty, během porodu Brazilečka povečeřela a pravidelně jsem jí dávala pít vodu s glukopurem a piškotky, aby měla energii 🙂 Po porodu jsem ji osprchovala, hned slupla misku s granulkama a konzervičkou a nyní spokojeně odpočívá s kouzelnými štěstíčky, které se vydatně domáhají mlíčka 🥰 Jsem strašně unavená, poslední týdny mi daly řádně zabrat, ale mnohem více jsem šťastná! Jsou to poslední štěňátka Brazilečky a Broučka (stejné spojení, jako bylo ,,sedm statečných" ve vrhu ,,Z" narozeném v roce 2019). Zároveň jsou to poslední vnoučátka mého Edíčka (Prime Moon Smooth Criminal, import 🇧🇷 ) videa kliknutím na obrázky níže:

   

aktualizováno: 04.05.2024 19:05:50